3D Otobüs Park Etme Oyunu - Çok Güzel Oyunlar - En Güzel Oyunlar
3D Otobüs Park Etme Oyunu
3D Otobüs Park Etme Oyunu
Oyuna Başla

3D Otobüs Park Etme Oyunu

ile oldukça detaylı bir otobüs parkı oyununa hoş geldiniz. Bu oyunda hem 3 boyutlu oyunun zevkine varacaksınız, hem de otobüs park ederken nelerle karşılaşılır onu öğreneceksiniz.

3D Otobüs Park Etme Oyunu na Başlayabilmek İçin : Oyun 3D olduğu için, yüklenmesi biraz zaman alabilir. Oyun yüklendikten sonra, alt ortada ''Play'' yazısına tıklayın. Daha sonra ekranın ortasına çıkacak olan yazıdan ''No'' seçeneğine tıklayın. Bundan sonra gelen menünün sol üst tarafında ki ''Play'' yazısına tıklayın. Oynamak istediğiniz bölümü seçip üzerine tıklayın. Daha sonra gelecek olan tüm seçeneklerden ''Continue'' yazısına tıklayın ve oyuna başlayın.

3D Otobüs Park Etme Oyunu Nasıl Oynanır? Oyunda ilk aklınızda kalması gereken detay, her bölümde otobüsü park etmek için 50 saniyenizin olmasıdır. Ekranın sol üst köşesinde zamanı görebilirsiniz. Otobüsü ister yön tuşları ile, isterseniz de ''WASD'' tuş kombinasyonu ile kontrol edebilirsiniz. Oyunun 2 farklı kamera desteği bulunmakta. ''1'' ve ''2'' tuşları ile istediğiniz kamerada oynayabilirsiniz.

cokguzeloyunlar.net ailesi size 3D otobüs park etme oyunu ile çok güzel oyunlar diler.
Yorumlar