Angry Birds Space HD
Angry Birds Space HD
Oyuna Başla

Angry Birds Space HD Oyunu

ile internet oyunları arasında artık klasik haline gelen angry birds'ün uzay versiyonunu oynamaya hazır mısınız? Artık hemen herkesin oynamasını çok iyi bildiği bu oyunda dikkat etmeniz gereken tek şey, uzay koşullarını hesaba katmak olacaktır. Uzay koşulları içerisinde, tüm kızgın kuşların özelliklerini iyi hesap edip, hedefleri yok edin!.

Angry Birds Space HD Oyununa Başlayabilmek İçin : Öncelikle oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Oyun yüklendikten sonra çıkan ekranın ortasında ki yeşil renkli üçgen işaretine (play işareti) tıklıyoruz. Daha sonra gelen ekrandan oynayacağımız bölümü seçerek üzerine tıklıyoruz ve oyuna başlıyoruz. İlk defa başlıyorsanız, 1 numarayı işaretlemek zorundasınız.

Angry Birds Space HD Oyunu Nasıl Oynanır? İnternet oyunları arasında artık fenomen olan angry birds oyununu bilmeyeniniz yoktur. Bu oyun mouse (fare) ile oynanıyor. Mouse ile kızgın kuş hedefe nişan alınıp, hızı da yine mouse ile ayarlandıktan sonra fırlatılır. Hedefe yaklaştığı zaman, kuşun özelliğine göre yine mouse a tıklanarak, özellik aktif hale getirilir ve hedefler imha edilmeye çalışılır. Dikkat edin, kuş sayınız sınırlıdır.

cokguzeloyunlar.net ailesi size angry birds space HD oyunu ile çok güzel oyunlar diler.
Yorumlar