Büyük Piksel Jeep Yarışı
Büyük Piksel Jeep Yarışı
Oyuna Başla

Büyük Piksel Jeep Yarışı Oyunu

atari usulü büyük piksel değerli jeep ile sokak yarışına katılıp, sokak yarışlarından para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile NOS, silah vb. aksesuarlar alıp yarış esnasında bunları rakiplere karşı kullanabilirsiniz. Aracınızı dilediğiniz sevkinize göre modifiye yapabilirisniz.

Büyük Piksel Jeep Yarışı Oyununa Başlayabilmek İçin : Öncelikle oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Oyun yüklendikten sonra çıkan ekranın alt tarafında beyaz renkli ''START GAME'' yazısına tıklıyoruz. Daha sonra oyunun tanıtımı geçtikten sonra gelen ekranda ortada ki ''PLAY'' yazısını tıklıyoruz. Daha sonra gelen üç ''EMPTY'' yazısından birini tıklıyoruz. Gelen ekrana oyunda kullanacağınız isminizi yazıp hemen altında ki ''NEXT'' yazısına tıklayarak oyuna başlıyoruz.

Büyük Piksel Jeep Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır? Jeepimizi yön tuşları ile hareket ettiriyoruz. Oyun içerisinde giderken ''Z'' tuşu ile Nos'u aktif hale getirip aracı hızlandırabiliriz. ''X'' tuşu ile de daha önceden yolda toplamış olduğunuz silahları kullanabilir, rakiplerinizi geçebilirsiniz.

cokguzeloyunlar.net ailesi size büyük piksel jeep yarışı oyunu ile çok güzel oyunlar diler..
Yorumlar