Cinayet Dosyası 2
Cinayet Dosyası 2
Oyuna Başla

Cinayet Dosyası 2 Oyunu

ile tüm dünyanın takip ettiği ünlü iş adamını öldüreni bulmanız gerekiyor. Bunun için de iş adamının dostunu sorguya çekip, ondan bu cinayetin nasıl olduğuna dair ip uçlarını almalısınız. Dikkat edin bu bayan oldukça zeki ve güzel. Sizi etkilemesine izin vermeyin.

Cinayet Dosyası 2 Oyununa Başlayabilmek İçin : Oyuna başlamak biraz meşakkatli olacak. Oyun yüklendikten sonra çıkan ekranın alt tarafında ki ''kırmızı nokta'' işaretine tıklıyorsunuz. Daha sonra uzunca bir tanıtım videosu gelecek. Bu videodan sonra sağ altta yazan ''Continue'' yazısına hızlı hızlı tıklıyorsunuz. 5 defa bastıktan sonra olay gecesine gidiyorsunuz. Burada olayla ilgili bir kaç ipucu alıp sorguya geçeceksiniz.

Cinayet Dosyası 2 Oyunu Nasıl Oynanır? Oyunu oynamak çok kolay, fakat cinayeti çözmek oldukça güç. İlk olarak çok iyi İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekiyor. Bu bilgiler ışığında, sorguda ki bayana seçilmiş sorulardan sormak istediğinizin üzerine tıklayarak soruyu yöneltiyorsunuz. Ve sonucu bulmaya çalışıyorsunuz.

cokguzeloyunlar.net ailesi size cinayet dosyası 2 oyunu ile çok güzel oyunlar diler.
Yorumlar