Crash Bandicoot 3D
Crash Bandicoot 3D
Oyuna Başla

Crash Bandicoot 3D Oyunu

ile zorlu bir carting yarışını ne dersiniz? Bu oyunumuzda sizlere sürprizleri ve tuzakları olan pistlerde, birbirinden hızlı ve gözü pek yarışçılarla yarışma fırsatı veriyoruz.

Crash Bandicoot 3D Oyununa Başlayabilmek İçin : Öncelikle oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Oyun yüklendikten sonra çıkan ekranın ortasında ki ''PLAY'' tuşuna basıyoruz ve açılan menüde üç farklı seçeneğin olduğu ana menüye geliyoruz. Menüde ki bölümler; ''Career'' bölümü ilerlemeli olan oyun şeklidir. Bu seçenekle oyuna başlarsanız kariyer yapmaya başlarsınız ve bölümleri geçtikçe hedefe doğru ilerlersiniz. Bu seçenekle oyuna başlayabilmek için ana menüde sol en üstte bulunan ''Career'' butonuna basın. Daha sonra gelen ekranın yine sol tarafında ki zorluk seviyelerinden oynamak istediğinize basın. Daha sonra gelen ekranın sağ alt tarafında ki ''Start'' butonuna basarak oyuna başlayın. ''Single Race'' bölümü ise tek yarıştan oluşmaktadır. Bu seçenekle oynarsanız, tek bir oyun oynadıktan sonra tekrar ana menüye gelirsiniz. Bu seçenekle oyuna başlayabilmek için ana menüde sol tarafta bulunan ''Single Race'' butonuna basın. Daha sonra gelen ekranın yine sol tarafında ki zorluk seviyelerinden oynamak istediğinize basın. Zorluk seviyesini seçtikten sonra dört farklı parkurdan birini seçin ve ekranın sağ alt tarafında ki ''Start'' butonuna basarak oyuna başlayın. ''Time Trial'' bölümü ise zaman karşı yapılan oyundur. Bu seçenekle oynarsanız, zaman dolana kadar en hızlı şekilde yarışmak durumundasınız. Eğer zaman dolmadan parkuru geçemezseniz oyun sonlanır. Bu seçenekle oyuna başlayabilmek için ana menüde sol tarafta bulunan ''Time Trial'' butonuna basın. Daha sonra gelen ekranda ki dört farklı parkurdan birini seçin ve ekranın sağ alt tarafında ki ''Start'' butonuna basarak oyuna başlayın.

Crash Bandicoot 3D Oyunu Nasıl Oynanır? OYunu yön tuşları ile oynuyoruz. Parkurda ki engellere takılmamaya çalışarak, yine parkurda ki hızlandırıcıları alarak aracımızı hızlandırıyoruz. Rakiplerimizi geçerek oyunu birinci bitirmeye çalışıyoruz.

cokguzeloyunlar.net ailesi size crash bandicoot 3D oyunu ile çok güzel oyunlar diler.
Yorumlar