Fred Çakmaktaş'ın Arabasını Sür - Çok Güzel Oyunlar - En Güzel Oyunlar
Fred Çakmaktaş’ın Arabas..
Fred Çakmaktaş’ın Arabas..
Oyuna Başla

Fred Çakmaktaş'ın Arabasını Sür Oyunu

ile gideceği yerin yolunu bulamayan kahramanımız Fred Çakmaktaş'a yardım etmelisiniz. Fred Çakmaktaş'ı haritada belirtilen yere götürmeye çalışın.

Fred Çakmaktaş'ın Arabasını Sür Oyunu na Başlayabilmek İçin : Oyuna başlamak için menü geldikten sonra, sağ alt tarafta olan ''PLAY!'' yazısına tıklıyorsunuz. Daha sonra oyunun nasıl oynanacağını gösteren ekranı da, sağ altta bulunan ''Next'' yazısına tıklayarak geçiyorsunuz. Burada oyun yönergesine bakıp, ''Next'' ve arkasından gelen ekranda ki ''Play'' yazısına tıklayıp, oyuna başlıyorsunuz.

Fred Çakmaktaş'ın Arabasını Sür Oyunu Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile oynuyorsunuz. Yön tuşlarıyla Fred Çakmaktaş'ın aracını yukarı tuşu ile ileri, aşağı tuşu ile geri, sağ ve sol yön tuşları ile de sağa ve sola çevirebilirsiniz. ''X'' tuşu ile fren yapıp, space (boşluk) tuşu ile de aracın hızını artırabilirsiniz. Ekranın sol üst tarafında hedefinizin ne tarafta kaldığını gösteren pusula ve sağ üst tarafında ise ulaşmanız gereken vakit göstergesi bulunmaktadır.

cokguzeloyunlar.net ailesi size Fred Çakmaktaş'ın arabasını sür oyunu ile çok güzel oyunlar diler.
Yorumlar