Hayatta Kalma Oyunu - Çok Güzel Oyunlar - En Güzel Oyunlar
Hayatta Kalma Oyunu
Hayatta Kalma Oyunu
Oyuna Başla

Hayatta Kalma Oyunu

ile muhteşem bir oyuna hazır mısınız? Bu oyunda 13 gün boyunca hayatta kalmanız gerekiyor. Issız bir yerde, düşmanların üzerinize yağmur gibi geldiği yerde, sınırlı silahla savaşmaya ne dersiniz.

Hayatta Kalma Oyunu na Başlayabilmek İçin : oyunun yüklenmesini bekleyin. Oyunun yüklenmesi biraz zaman alabilmektedir. Oyun yüklendikten sonra gelen menünün alt tarafında ''PLAY'' yazısına tıklayın. Daha sonra tekrar oyun içi tanıtım videoları gelecek. Bunların bitmesini bekleyin ve gelen menüün sol alt tarafında ki ''Play'' yazısına tıklayın. Diğer menüden oyunu kaydedeceğiniz slotu seçin ve ''New Game'' yazısına tıkladıktan sonra oyun zorluğu seçme menüsü gelecek.. Buradan oyun zorluğunu seçip üzerine tıkladıktan sonra sağ altta bulunan ''Accept'' yazısına tıklayın. Daha sonra oyunun tanıtım yazısına altında ki ''Continue'' yazısına tıklayın. Buradan sonra gelen ekranın herhangi bir yerine tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Hayatta Kalma Oyunu Nasıl Oynanır? Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Oyunu oynamak çok kolay olduğu gibi, hedefi tutturmak bir o kadar zor. Çünkü hedefler üzerinize üzerinize gelecek ve siz onları durdurmak zorundasınız. Kural çok basit; hedef al ve ateş..

cokguzeloyunlar.net ailesi size hayatta kalma oyunu ile çok güzel oyunlar diler.
Yorumlar