Motoryat Yarışı
Motoryat Yarışı
Oyuna Başla

Motoryat Yarışı Oyunu

ile birbirinden güçlü motora sahip olan motoryatlarla yarışmaya hazır mısınız? Bu oyunumuzda seçeceğiniz motoryatlarla birbirinden zorlu parkurlarda, birbirinden zorlu yarışçılarla yarışıyorsunuz. Oyunu ister yarışçılara karşı, ister zamana karşı oynayabilirsiniz.

Motoryat Yarışı Oyununa Başlayabilmek İçin :

Öncelikle oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Oyun yüklendikten sonra çıkan ekranın alt tarafında ki ''START GAME'' yazısına tıklıyoruz. Daha sonra gelen ekranda ki seçeneklerden; Championship seçeneğini seçerseniz turnuvaya, Time Trail seçeneğini seçerseniz zamana karşı yarışmaya başlarsınız. Championship seçeneğini seçtikten sonra gelen ekranda ki seçeneklerden oyunun zorluğunu ayarlıyoruz. ''Normal'' normal düzeyde, ''hard'' ise zor olacak şekilde seçebilirsiniz. Bu bölümde zorluk derecesini ayarladıktan sonra ''Start Game'' yazısına tıklıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Oyunun videolu anlatımını Buradan izleyebilirsiniz

Motoryat Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır?

Motoryat yarışını yön tuşları ile oynuyoruz. Parkurun ortasında kesik kesik olan çizgi yolu gösteriyor. O çizgileri takip etmek işinizi kolaylaştırabilir. ''P'' tuşu ile de oyunu isterseniz durdurup tekrar oynayabilirisiniz. cokguzeloyunlar.net ailesi size motoryat yarışı oyunu ile çok güzel oyunlar diler.
Yorumlar