Offroad Yarışı
Offroad Yarışı
Oyuna Başla

Offroad Yarışı Oyunu

ile Offroad yarışına hazır mısınız? Birbirinden zorlu parkurlarıyla karşımıza çıkan bu sürükleyici oyunda, birbirinden zorlu offroaderları geçip her turnuvada kupa kazanmanız gerekiyor. Kazandığınız yarışlarda, parkurlarda topladığınız ve kazandığınız paralarla arabanızı yenileyebilir, yarışlarda daha güçlü arabalarla yarışabilirsiniz.

Offroad Yarışı Oyununa Başlayabilmek İçin : Öncelikle oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Oyun yüklendikten sonra çıkan ekranın alt tarafında turuncu kutu içerisinde yazan ''CONTINUE'' yazısına tıklıyoruz. Oyunun tanıtımı yüklendikten sonra ortada turuncu kutu içerisinde ki ''PLAY GAME'' yazısına tıklıyoruz. Gelen ekranda oynamak istediğimiz parkuru seçip daha sonra oynamak istediğiniz aracı seçtikten sonra gelen ekranda ki ''RACE'' yazısına tıklayarak oyuna başlıyoruz.

Offroad Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır? Oyunda aracımızı hareket ettirmek ve sağa sola çevirmek için yön tuşlarını kullanıyoruz. Yön tuşları ile hareket ettirdiğimiz aracımızı keskin virajlarda düzgün döndürebilmek için ise ''C'' ve ya ''N'' tuşlarından birisi ile el freni çekiyoruz. Daha sonra aracımızı hızlandırmak için ''space'' tuşu ile de turbo gücü aktif hale getiriyoruz.

cokguzeloyunlar.net ailesi size offroad yarışı oyunu ile çok güzel oyunlar diler.
Yorumlar