Orjinal Sonic - Çok Güzel Oyunlar - En Güzel Oyunlar
Orjinal Sonic
Orjinal Sonic
Oyuna Başla

Orjinal Sonic Oyunu

ile efsanevi Sonic oyununu oynamaya hazır mısınız? Her yaştan kendine öz hayranı bulunan Sonic oyununun orjinal versiyonuyla sizleri baş başa bırakıyoruz.

Orjinal Sonic Oyununa Başlayabilmek İçin : İlk gelen ekranın tam ortasında yazan ''START'' yazısına tıklıyoruz ve oyunun tanıtım videosunu izliyoruz. Kısa sürede geçen bu tanıtımdan sonra, gelen ekranın sol tarafında ki ''START GAME'' yazısına tıklıyoruz. Yine gelen ekranın sol tarafında ki ''MAİN GAME'' yazısına tıklıyoruz ve kahraman seçme menüsüne geliyoruz. Bu menünün sol tarafında seçebileceğiniz 4 kahraman bulunuyor. Bunlardan oynamak istediğinizi seçip, alt tarafında ki ''START GAME'' yazısına tıklıyoruz ve oyuna başlıyoruz.

Orjinal Sonic Oyunu Nasıl Oynanır? Bu efsanevi oyunda kahramanlarımızı hareket ettirmek için, sağ ve sol yön tuşlarını kullanıyoruz. Bu tuşlarla ileri ve geri gidebilirsiniz. Aşağı yön tuşu ile eğilebilir, space (boşluk) tuşu ile de zıplayabilirsiniz. Oyunda asıl can alıcı özel güç ise; alt ok yönü tuşuna basılı tutarken space tuşuna da basın, 2-3 saniye ikisine birden basılı tuttuktan sonra, ikisini birden bırakın ve kahramanımızı sonic hızına ulaştırın.

cokguzeloyunlar.net ailesi size orjinal sonic oyunu ile çok güzel oyunlar diler.
Yorumlar