Şehir Kuşatma
Şehir Kuşatma
Oyuna Başla

Şehir Kuşatma Oyunu

ile Şehri işgal eden saldırganlardan kurtarmak için sniper olarak oynayacağınız bu oyunda, işgalcilerin elinde tuttukları sivilleri sağ salim kurtarmanız gerekmektedir.Dikkat edin bölüm geçtikçe işgalcilerin de silahları olmaya başlıyor ve size ateş ediyorlar.

Şehir Kuşatma Oyununa Başlayabilmek İçin : Öncelikle oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Oyun yüklendikten sonra çıkan ekranın alt tarafında yeşil kutu içerisinde yazan ''CONTINUE'' yazısına tıklıyoruz. Oyunun tanıtımı yüklendikten sonra ortada yeşil kutu içerisinde ki ''PLAY GAME'' yazısına tıklıyoruz. Gelen ekranda ki herhangi bir yeşil kutu içerisinde ki ''SELECT'' yazısına tıklıyoruz ve altta ki ''CONTINUE'' yazısına tıklayarak oyuna başlıyoruz.

Şehir Kuşatma Oyunu Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ve mouse ile birlikte oynuyoruz. Yön tuşları ile yukarı, aşağı, sağa ve sola ekranı hareket ettirerek düşmanların yerlerini tespit ediyoruz. Daha sonra düşmanlara mouse ile nişan alıp ateş ederek öldürüyoruz. Her öldürülen düşmandan kazanılan paralarla yeni silahlar alabiliyoruz. Bu silahları oyun içerisinde aktif hale getirmek için ise space tuşuna basılı tutarak silah menüsünü ekrana çıkardıktan sonra mouse ile kullanmak istediğiniz silahı seçiyoruz.

cokguzeloyunlar.net ailesi size şehir kuşatma oyunu ile çok güzel oyunlar diler.
Yorumlar