Tavşandan Kaçış - Çok Güzel Oyunlar - En Güzel Oyunlar
Tavşandan Kaçış
Tavşandan Kaçış
Oyuna Başla

Tavşandan Kaçış Oyunu

ile yavaşlığı dillere destan olan kaplumbağayı, tavşanla yarıştırmaya var mısınız? Sizin muhteşem zeka ve beceriniz sayesinde, kaplumbağa tavşanı alt edebilecek mi? Unutmayın yarışı kazanmak için sadece hız yetmez, zeka ve beceri de gerekir..

Tavşandan Kaçış Oyununa Başlayabilmek İçin : Bu oyuna başlamak oldukça kolay. Oyun yüklendikten sonra ekranın ortasına beliren ''Play'' yazısına tıklıyorsunuz. Daha sonra gelen ekranın sol tarafında ki pembe kutu içerisinde yazan ''play'' yazısına tıklıyorsunuz ve oyunun nasıl oynandığını gösteren yönerge ekranına geliyorsunuz. bu ekranın alt tarafında ki ''play'' yazısına tıklayıp oyuna başlıyorsunuz.

Tavşandan Kaçış Oyunu Nasıl Oynanır? Bu oyunu oynamak oldukça kolay. Oyunda kaplumbağayı tavşanın önünden kaçırmaya çalışıyorsunuz. bunun için mouse (fare) kullanıyorsunuz. Kaplumbağanın gitmesi gereken adaya mouseun sol tuşu ile basarak kaplumbağayı oraya hareket ettiriyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, aynı yoldan iki defa geçilemediğidir. Aynı yoldan iki defa geçmeden tüm yolları geçmeniz gerekiyor. Zamana dikkat edin, yoksa hızlı tavşan sizi yakalayabilir.

cokguzeloyunlar.net ailesi size tavşandan kaçış oyunu ile çok güzel oyunlar diler.
Yorumlar