Uzay Mekiği Yarışı
Uzay Mekiği Yarışı
Oyuna Başla

Uzay Mekiği Yarışı Oyunu

ile uzay mekiği yarışlarına hazır olun!. Adamını seç, uzay mekiğini hazırla ve uzayın derinliklerinde hız yarışına çık! Hız limitinin olmadığı bu parkurlarda birbirinden hızlı mekiklerle yarışıp, onları geçmeye çalışıyorsunuz.

Uzay Mekiği Yarışı Oyununa Başlayabilmek İçin :

Öncelikle oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Oyun yüklendikten sonra çıkan ekranın sağ alt köşesinde mavi renkli ''START'' yazısına tıklıyoruz. Oyunun tanıtım videosu geçtiksen sonra, bu sefer sol altta bulunan ''NEW GAME'' yazısına tıklıyoruz. Gelen ekranda yarışacağımız karakteri seçerek üzerine tıklıyoruz. Karakterimizin üzerine tıkladıktan sonra, sağ alt tarafta ''NEXT'' yazısı belirdikten sonra ona tıklıyoruz. Bu sefer gelen ekranda zorluk seviyesini seçiyoruz (yukardan aşağıya zorlaşıyor). Daha sonra gelen ekranda ise oyunu ne ile oynayacağımızı seçiyoruz. ''Mouse'' yazısını seçersek mouse ile, ''KEYBOARD'' yazısını seçersek klavye tuşları ile oynayacağız anlamına gelir. Buradan seçimimiz yaptıktan sonra sağ altta ki ''NEXT'' yazısına tıklıyoruz. Uzay mekiğimizi seçiyoruz ve yine sağ alttaki ''NEXT'' yazısına tıklıyoru. Gelen ekrandan ise parkuru seçerek üzerine tıklıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Oyunun videolu anlatımını Buradan izleyebilirsiniz.

Uzay Mekiği Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır?

Mouse seçimi yapıldıysa eğer, mouse a basılı tutarak mekiğimizi hızlandırıyoruz, mouse sağ sol yapılarak hareket ettiriyoruz. Klavye seçimi yapıldıysa eğer, iler tuşu ile hızlanıp, geri tuşu ile yavaşlıyoruz. Sağ sol tuşları ile de mekiğimizin dengesini sağlıyoruz. cokguzeloyunlar.net ailesi size uzay mekiği yarışı oyunu ile çok güzel oyunlar diler.
Yorumlar